Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Získejte slevu!

  1. Doprava ZDARMA

    Na našem e-shopu naleznete tisíce druhů a velikostí koberců. V případě, že se u vybraného rozměru nachází obrázek autíčka, doručíme Vám zboží ZDARMA. Tato výhoda plyne i u menších rozměrů, které při součtu přesáhnou nastavenou zvýhodněnou cenu.

  2. Prostřednictvím věrnostního programu

    V případě, že nakoupíte pomocí věrnostního programu, získáte z každého takto uskutečněného nákupu peníze zpět na Váš osobní účet, který budete mít veden zcela zdarma.

    Velkou výhodou pro Vás je, že tento věrnostní systém využijete jak na našem e-shopu a prodejně, tak u více než 40 tisíců dalších obchodníků nejen v ČR, ale i ve světě, např.

    Shell, OMV, Ford, Charouz, SemQelb, AlpinePro, Jamall, Kryocentrum Pardubice, Mall.cz, Labská strojní a stavební společnost s.r.o., Excalibur army, Nábytek Jamall, Baumax, Interspar, Baťa, Blažek, McDonald's, Sportisimo, kika, VITALAND a tisíce dalších.

Seznámení s věrnostním programem

V roce 2011 se naše firma stala partnerem největšího nákupního společenství Lyoness. Díky tomu jsme nyní schopni nabídnout tento jedinečný věrnostní systém i našim zákazníkům.

Z každého nákupu peníze zpět!

Členství ve věrnostním klubu Lyoness je novou a jednoduchou formou, jak při každodenním nakupování ušetřit peníze a odlehčit tak svému rozpočtu. A jak? Jednoduše, zhlédněte video.Jak se stát Lyoness členem?

Zaregistrujte se u nás nyní a staňte se členem tohoto jedinečného věrnostního programu. O zřízení karty či další informace si pište na e-mail: info@kusove-koberce.cz, pro Vaši registraci uvádějte Vaše jméno, příjmení, trvalý pobyt, e-mail a datum narození (viz.ochrana osobních údajů).

Kdy obdržím svou osobní kartu?

Po registraci a jejím dokončení obdržíte svůj osobní účet, který budete mít veden u společnosti Lyoness zcela zdarma. Právě na tento účet Vám budou posílány zpětné finanční rabaty od obchodníků Lyoness (i od nás). Po registraci Vám od nás bude společně s objednaným zbožím zaslána Vaše Lyoness karta, Váš první nákup Vám pak bude načten do systému po uplynutí lhůty 14 dnů, tento čas je určený k možnosti vrácení zakoupeného zboží. Tato karta není platební, pouze identifikační, slouží pro identifikaci při nákupu u obchodníků, akceptující tento věrnostní systém. Po zaplacení nákupu pak obratem( u e-shopů, do 14 dnů) obdržíte finanční bonus a další výhody na Váš osobní účet Lyoness. O výši výhod Vás bude informovat společnost Lyoness prostřednictvím SMS zprávy.


Veškeré ostatní údaje, návody, způsoby nakupování a rady získáte po registraci a následném přihlášení na Váš osobní účet Lyoness.

Využívejte i vy tento jedinečný věrnostní systém a nechte se bezplatně zaregistrovat na info@kusove-koberce.cz pro Vaši registraci uvádějte Vaše jméno, příjmení, trvalý pobyt, e-mail a datum narození (viz.ochrana osobních údajů)

Již mám tento věrnostní systém, jak jej uplatním?

Opět jednoduše, stačí do poznámky v objednávce uvést Vaše číslo karty, nebo Váše ID (identifikační kód) a nákup Vám po úhradě a uplynutí lhůty 14 dnů ( možnosti vrácení zboží) bude načten do věrnostního systému.


Kompletní informace o programu Lyoness na www.lyoness.cz